Отвори го главното мени

Промени

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за папа |
{{Infobox Pope |
English name = Symmachus |
image = [[Податотека:Simmaco - mosaico Santa Agnese fuori le mura.jpg|200px]]|
941.847

уредувања