Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope
с (Бот Менува: vi:Giáo hoàng Êlêuthêrô; козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за папа |
{{Infobox Pope |
English name = Eleutherius) |
image = [[Податотека:Eleutherius.jpg|200px]]|
941.847

уредувања