Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Народна Република Кина“

с
Бот Менува: nah:Īpān China
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: nah:Īpān China)
[[lv:Ķīnas Tautas Republikas karogs]]
[[ms:Bendera Republik Rakyat China]]
[[nah:PāmitlĪpān China]]
[[nl:Vlag van de Volksrepubliek China]]
[[no:Folkerepublikken Kinas flagg]]
46.384

уредувања