Опиум: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: el:Όπιο
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: el:Όπιο)
[[da:Opium]]
[[de:Opium]]
[[el:Όπιο]]
[[en:Opium]]
[[eo:Opio]]
21.521

уредување