Рејнато Пуно: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: de:Reynato Puno
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: de:Reynato Puno)
 
[[ceb:Rey Puno]]
[[de:Reynato Puno]]
[[en:Reynato Puno]]
[[nl:Reynato Puno]]
86.434

уредувања