Разлика помеѓу преработките на „Папа Григориј XII“

Додадени 5 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец
с (Бот Менува: ru:Григорий XII)
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
 
{{Папи}}
{{Никулец за папа}}
{{Папа-никулец}}
 
[[Категорија:Папи|Г]]
941.847

уредувања