Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј VII“

с
Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец
с (Бот Менува: ru:Иннокентий VII)
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
 
{{Папи}}
{{Никулец за папа}}
{{Папа-никулец}}
 
[[Категорија:Папи|И]]
941.847

уредувања