Разлика помеѓу преработките на „Папа Анастасиј IV“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец
с (Бот Менува: ru:Анастасий IV)
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
 
{{Папи}}
{{Никулец за папа}}
{{Папа-никулец}}
 
[[Категорија:Папи|А]]
941.847

уредувања