Разлика помеѓу преработките на „Папа Јован VII“

Додадени 5 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец
с (Бот Менува: vi:Giáo hoàng Gioan VII)
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
{{Папи}}
{{Никулец за папа}}
{{Папа-никулец}}
 
[[Категорија:Папи|Ј]]
941.847

уредувања