Разлика помеѓу преработките на „Сите го сакаат Рејмонд“

с
Бот: Замена на текст (-Инфокутија за телевизиска емисија +Инфокутија за телевизија)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија; козметички промени)
с (Бот: Замена на текст (-Инфокутија за телевизиска емисија +Инфокутија за телевизија))
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за телевизиска емисијателевизија
| show_name = Сите го сакаат Рејмонд
| image =
941.847

уредувања