Скриени страсти: Разлика помеѓу преработките

Одземени 17 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Исправка на шаблон
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија)
с (Бот: Исправка на шаблон)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за телевизиска емисијателевизија
|show_name = Скриени страсти
|image =
941.847

уредувања