Разлика помеѓу преработките на „Движење на неврзаните“

с
Бот Додава: arz:عدم الانحياز
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: arz:عدم الانحياز)
 
[[ar:حركة عدم الانحياز]]
[[arz:عدم الانحياز]]
[[az:Tərəfsiz Dövlətlər Hərəkatı]]
[[bg:Движение на необвързаните страни]]
10.025

уредувања