Разлика помеѓу преработките на „Медиум (ТВ серија)“

Одземени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Исправка на шаблон
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија)
с (Бот: Исправка на шаблон)
{{Инфокутија за телевизиска емисијателевизија
|show_name = Медиум
|image = [[Податотека:Medium intro.jpg|250п]]
941.847

уредувања