Разлика помеѓу преработките на „Истрага на местото на злосторството: Мајами“

с
Бот: Исправка на шаблон
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија)
с (Бот: Исправка на шаблон)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за телевизиска емисијателевизија
| show_name = CSI: Miami
| image = [[Податотека:CSI Miami.png|275px]]
941.847

уредувања