Разлика помеѓу преработките на „Пријатели (ТВ серија)“

с
Бот: Исправка на шаблон
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Телевизиска емисија)
с (Бот: Исправка на шаблон)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за телевизиска емисијателевизија |
| show_name = Пријатели
| image = [[Податотека:FRIENDS.png|250п]]
941.847

уредувања