Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец)
[http://www.park-vitosha.org/ Природен парк "Витоша"]
 
{{Никулец за географија}}
{{Гео-никулец}}
 
[[Категорија:Планини во Бугарија]]
941.847

уредувања