Разлика помеѓу преработките на „Еуфрат“

Додадени 19 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец
с (Бот Додава: new:युफ्रेटस)
с (Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец)
 
 
{{Никулец за географија}}
{{гео-никулец}}
 
[[Категорија:Реки во Азија]]
941.847

уредувања