Разлика помеѓу преработките на „Каликрат“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Architect-stub
с
с (Бот: Промена на шаблон: Architect-stub)
 
 
{{Никулец за архитект}}
{{architect-stub}}
 
[[Категорија:Архитекти]]
941.847

уредувања