Разлика помеѓу преработките на „Амонијак“

Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
* [http://www.cdc.gov/niosh/topics/ammonia National Institute for Occupational Safety and Health - Ammonia Page]
Надворешни врска-Бранко црвенковски
nrtna karambata gore branko crvenkovski
[[Категорија:Неоргански соединенија]]
 
Анонимен корисник