Разлика помеѓу преработките на „Прст“

Додаден 51 бајт ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Екстремитети (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Анатомија на човекот (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Екстремитети (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Анатомија на човекот]]
 
[[Категорија:Екстремитети]]