Нирнбершки собири: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: tr:Reichsparteitag
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: tr:Reichsparteitag)
[[sv:Reichsparteitag]]
[[th:การชุมนุมที่เนือร์นแบร์ก]]
[[tr:Reichsparteitag]]
86.434

уредувања