Разлика помеѓу преработките на „Папа Григориј XII“

Одземени 26 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: ru:Григорий XII
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: ru:Григорий XII)
[[pt:Papa Gregório XII]]
[[ro:Papa Grigore al XII-lea]]
[[ru:Григорий XII (папа римский)]]
[[sl:Papež Gregor XII.]]
[[sv:Gregorius XII]]
6.013

уредувања