Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1321 година“

с
Бот Додава: uk:Категорія:Померли 1321; козметички промени
с (Бот Додава: uk:Категорія:Померли 1321; козметички промени)
[[Категорија:Починати по години|1321]]
{{deathyr|132|1}}
{{Commons cat|1321 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|1321]]
 
[[an:Categoría:1321 (muertes)]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 1864]]
[[tr:Kategori:1321 yılında ölenler]]
[[uk:Категорія:Померли 1321]]
[[vi:Thể loại:Mất 1321]]
[[zh:Category:1321年逝世]]
813

уредувања