Mercy

Членува од 6 јуни 2008
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Ја заштити „Корисник:Mercy“: vandalism prevention ([edit=autoconfirmed] (бесконечно) [move=autoconfirmed] (бесконечно))
с (Бот Додава: war:User:Mercy)
с (Ја заштити „Корисник:Mercy“: vandalism prevention ([edit=autoconfirmed] (бесконечно) [move=autoconfirmed] (бесконечно)))
81

уредување