Разлика помеѓу преработките на „Идеологија“

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
Бот Менува: arz:ايديولوچيا
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: arz:ايديولوچيا)
[[an:Ideyolochía]]
[[ar:إيديولوجيا]]
[[arz:ايديولوجياايديولوچيا]]
[[bat-smg:Ideuoluogėjė]]
[[be:Ідэалогія]]