Разлика помеѓу преработките на „1098“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: tl:1098
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: tl:1098)
[[th:พ.ศ. 1641]]
[[tk:1098]]
[[tl:1098]]
[[tr:1098]]
[[tt:1098]]
58.155

уредувања