Разлика помеѓу преработките на „1097“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: tl:1097
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: tl:1097)
[[th:พ.ศ. 1640]]
[[tk:1097]]
[[tl:1097]]
[[tr:1097]]
[[tt:1097]]
58.155

уредувања