Разлика помеѓу преработките на „1105“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: tl:1105
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: tl:1105)
[[th:พ.ศ. 1648]]
[[tk:1105]]
[[tl:1105]]
[[tr:1105]]
[[tt:1105]]
58.155

уредувања