Геотермална енергија: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: gan:地熱能源
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: gan:地熱能源)
[[fi:Geoterminen energia]]
[[fr:Géothermie]]
[[gan:地熱能源]]
[[gl:Enerxía xeotérmica]]
[[he:אנרגיה גאותרמית]]