Разлика помеѓу преработките на „1042“

Додадени 12 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: tl:1042
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: tl:1042)
[[th:พ.ศ. 1585]]
[[tk:1042]]
[[tl:1042]]
[[tr:1042]]
[[tt:1042]]
58.155

уредувања