Чарлс Лајл: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ro:Charles Lyell
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: ro:Charles Lyell)
[[pl:Charles Lyell]]
[[pt:Charles Lyell]]
[[ro:Charles Lyell]]
[[ru:Лайель, Чарлз]]
[[simple:Charles Lyell]]
86.434

уредувања