Разлика помеѓу преработките на „Гесло“

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: bg:Мото
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: bg:Мото)
[[ast:Lema]]
[[be-x-old:Дэвіз]]
[[bg:Мото]]
[[bn:রাষ্ট্রীয় নীতিবাক্য]]
[[br:Sturienn]]
86.434

уредувања