Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Инкубатор“

с
нема опис на уредувањето
с
{|
|valign=top|
'''Содржина (138139 статии)'''
----
*'''Наука (81)'''
 
----
*'''Биографија (1415)''': [[Адолф Хитлер]] {{·}} [[Владимир Крамник]] {{·}} [[Леонард Ојлер]] {{·}} [[Јулијан Отпадник]] {{·}} [[Роберт Хибнер]] {{·}} [[Никола Вапцаров]] {{·}} [[Дида]] {{·}} [[Нанак]] {{·}} [[Карлос Кастанеда]] {{·}} [[Марија Антоанета]] {{·}} [[Дорис Лесинг]] {{·}} [[Конрад Аденауер]] {{·}} [[Бијонсе Ноулс]] {{·}} [[Марија Магдалена]] {{·}} [[Кетрин од Арагон]] {{·}}
----
*'''Уметност (6)'''