Разлика помеѓу преработките на „Папа Лав XIII“

Одземени 26 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ru:Лев XIII
с (Категорија:Починати во 1903 година)
с (Бот Менува: ru:Лев XIII)
[[qu:Liyun XIII]]
[[ro:Papa Leon al XIII-lea]]
[[ru:Лев XIII (папа римский)]]
[[sco:Pope Leo XIII]]
[[simple:Pope Leo XIII]]