Централна дивизија (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: gl:División Central da NBA
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: gl:División Central da NBA)
[[es:División Central de la NBA]]
[[fr:Division Centrale de NBA]]
[[gl:División Central da NBA]]
[[hu:Központi csoport (NBA)]]
[[it:NBA Central Division]]
6.013

уредувања