Разлика помеѓу преработките на „Неславни копилиња“

Одземени 95 бајти ,  пред 11 година
с
Отстрането уредувањето на 217.12.71.94 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot
с (Отстрането уредувањето на 217.12.71.94 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot)
* [http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=inglouriousbasterds.htm Бокс Офис Мојо]
* [http://www.rottentomatoes.com/m/inglourious_basterds/ Ротен Томатоес]
* [http://www.michaelfassbender.org/mainibe.html Personal Page of Lieutenant Archibald Hicox]
{{Тарантино навигација}}
 
80

уредувања