Разлика помеѓу преработките на „1507“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1507 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1507 джыл)
[[ka:1507]]
[[ko:1507년]]
[[krc:1507 джыл]]
[[ksh:Joohr 1507]]
[[la:1507]]
58.155

уредувања