Разлика помеѓу преработките на „1772“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1772 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1772 джыл)
[[kn:೧೭೭೨]]
[[ko:1772년]]
[[krc:1772 джыл]]
[[ksh:Joohr 1772]]
[[la:1772]]
58.155

уредувања