Разлика помеѓу преработките на „1738“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1738 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1738 джыл)
[[kn:೧೭೩೮]]
[[ko:1738년]]
[[krc:1738 джыл]]
[[ksh:Joohr 1738]]
[[la:1738]]
58.155

уредувања