Разлика помеѓу преработките на „1714“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1714 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1714 джыл)
[[kn:೧೭೧೪]]
[[ko:1714년]]
[[krc:1714 джыл]]
[[ksh:Joohr 1714]]
[[la:1714]]
58.155

уредувања