Разлика помеѓу преработките на „1712“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: krc:1712 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1712 джыл)
[[kn:೧೭೧೨]]
[[ko:1712년]]
[[krc:1712 джыл]]
[[ksh:Joohr 1712]]
[[la:1712]]
58.155

уредувања