Разлика помеѓу преработките на „550“

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lmo:550, tl:550
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: lmo:550, tl:550)
[[la:550]]
[[lb:550]]
[[lmo:550]]
[[lt:550 m.]]
[[map-bms:550]]
[[th:พ.ศ. 1093]]
[[tk:550]]
[[tl:550]]
[[tr:550]]
[[tt:550]]
10.025

уредувања