Разлика помеѓу преработките на „549“

Додадени 23 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: lmo:549, tl:549
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: lmo:549, tl:549)
[[la:549]]
[[lb:549]]
[[lmo:549]]
[[lt:549 m.]]
[[map-bms:549]]
[[th:พ.ศ. 1092]]
[[tk:549]]
[[tl:549]]
[[tr:549]]
[[tt:549]]
10.025

уредувања