Разлика помеѓу преработките на „Еврејска автономна област“

с
Бот Менува: pt:Oblast Autônomo Judaico
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Менува: pt:Oblast Autônomo Judaico)
[[no:Den jødiske autonome oblast]]
[[pl:Żydowski Obwód Autonomiczny]]
[[pt:ÓblastOblast Autônomo Judaico]]
[[ro:Regiunea Autonomă Evreiască]]
[[ru:Еврейская автономная область]]
58.155

уредувања