Разлика помеѓу преработките на „1978“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1978 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1978 джыл)
[[kn:೧೯೭೮]]
[[ko:1978년]]
[[krc:1978 джыл]]
[[ksh:Joohr 1978]]
[[ku:1978]]
58.155

уредувања