Разлика помеѓу преработките на „1893“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1893 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1893 джыл)
[[kn:೧೮೯೩]]
[[ko:1893년]]
[[krc:1893 джыл]]
[[ksh:Joohr 1893]]
[[la:1893]]
58.155

уредувања