Курска Област: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: pt:Oblast de Kursk
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Додава: ace:Oblast Kursk
с Бот Менува: pt:Oblast de Kursk
Ред 75:
[[pl:Obwód kurski]]
[[pnb:کرسک]]
[[pt:ÓblastOblast de Kursk]]
[[ro:Regiunea Kursk]]
[[ru:Курская область]]
58.155

уредувања