Чоир (град): Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: козметички промени
с (Бот Додава: ru:Чойр)
с (Бот: козметички промени)
 
== Видете исто така ==
* [[Листа на градови во Монголија]]
 
== Референци ==
941.847

уредувања