Разлика помеѓу преработките на „Црква Свети Архангел Михаил (Белград)“

с
Бот: козметички промени
с
с (Бот: козметички промени)
 
{{DEFAULTSORT:Михаил}}
 
[[Категорија:Цркви во Белград]]
[[Категорија:Православни манастири во Србија]]
941.847

уредувања