Цаганделгер, Дундгови: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: козметички промени
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
 
{{coord|46|24|31|N|107|38|22|E|display=title|region:MN_type:city_source:GNS-enwiki}}
{{Mongolia-geo-stub}}
 
[[Категорија:Области во Монголија]]
 
{{Mongolia-geo-stub}}
 
[[en:Tsagaandelger, Dundgovi]]
941.847

уредувања